درباره ما

شرکت جوانه رویان

معرفی شرکت جوانه رویان کرمان

سمنو به عنوان یک میان وعده که از جوانه گندم و آرد گندم تهیه میشود بهترین فرآورده گندم می باشد. تاریخ این غذا به هزاران سال پیش برمیگردد که بیشتر در ایام پایان سال و ابتدای بهار پخت میشده. این غذا که در سفره هفت سین به عنوان سمبل برکت و سرسبزی و فزونی شناخته شده، در خانواده مادری محمد منجی خاندانی (خاندان ایرانمنش) در کرمان به طور متناوب و در طول سال پخت میشده است و منجی خاندانی از کودکی شاهد تهیه آن بوسیله مادربزرگ و مادر بوده است که شب را تا به صبح مشغول بهم زدن عصاره جوانه گندم و آرد گندم در دیگ های مسی بوده اند.

وی که اکنون دانشجوی پزشکی طب سنتی میباشد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته کارشناسی شیمی و دانشگاه علم و صنعت در رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرائی و چندین سال تحقیق در طب ایرانی و اسلامی و پس از سالها تجربه مدیریت پروژه های صنایع غذائی، فعالیت مادرش بتول ایرانمنش را در این زمینه توسعه داده و در سال 1387 اقدام به تاسیس "شرکت جوانه رویان"  و ثبت برند "جوانه فرد" نمود.

محمد منجی خاندانی که اکنون دانشجوی پزشکی طب سنتی میباشد موفق شده است این ماده غذائی با ارزش را با همان مدل پخت سنتی به صورت انبوه و صنعتی تولید کند و با بسته بندی بهداشتی و طبق بالاترین استانداردها در اکثر نقاط ایران و کشورهای خارج عرضه و به سبد غذائی خانواده ها برگرداند. اما نه محدود به شب عید بلکه در تمام فصول سال و در همه اعیاد و رویدادها با شعار هر روزتان نوروز با سمنو جوانه فرد.

چشم انداز

مجموعه صنایع غذائی جوانه رویان کرمان یک مجموعه پیشرو در تولید محصولات سالم و طبیعی است. این مجموعه با رویکرد استراتژی محور و با سرمایه گذاری و سیاست گذاری مناسب و مطلوب میکوشد تا با بهره برداری از تجربه ها و خلاقیت ها، بر گستره بازار داخلی و خارجی خود بیافزاید و گامهای بزرگ تری را در حوزه سلامت، اقتصاد و کارآفرینی این مرز و بوم بردارد.

بیانیه ماموریت سازمان

مجموعه صنایع غذائی جوانه رویان کرمان در زمینه تولید مواد غذائی سالم و فرآورده های طب سنتی ایران فعالیت میکند.

ماموریت اصلی ما تولید محصولاتی است که طبیعی و سالم بوده و مصرف آنها علاوه بر بی زیان بودن برای مصرف کننده خواص تغذیه ای و داروئی طب سنتی داشته باشد.  و در کنار آن بدنبال کسب سهم مناسب بازار ضمن استفاده حداکثری از مزیت های نسبی از جمله استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد و تکنولوژی پیشرفته و به روز و بر اساس روشهای سنتی وکیفیت متمایز محصولاتمان میباشد.

ما براین باوریم بیش از هر چیز در برابر مشتریانی که از محصولات ما استفاده میکنند مسئول هستیم و با تمام توان میکوشیم در صحنه رقابت جهانی موفق باشیم.

شرکت ما این مسئولیت را احساس میکند که از نظر مالی بازدهی مناسب نصیب سهامداران نماید، رشد بلند مدت را تضمین کند و نسبت به محیط و جامعه به تعهدات خود عمل کند. ما هیچگاه کیفیت را فدای کمیت و مصالح آنی نمیکنیم. ما میکوشیم محصولاتی متمایزو با کیفیت بالا و قیمت کمتر نسبت به رقبا عرضه بداریم.

کارکنان بالاترین سرمایه شرکت ما هستند و میکوشیم با دادن حقوق، پاداش و مزایا و  جبران خدمت بر مبنای عملکرد و فرصت های مناسب برای ارتقاء و آموزش و ایجاد انگیزه و فراهم کردن محیط کاری لذت بخش و سهیم کردن آنها در کارها، موجبات خشنودی و رضایت آنها را فراهم آوریم.

کارخانه و دفتر مرکزی:
کرمان، شهرک صنعتی خضرا، خیابان نسیم

03433386567

09123890759

03433386568

info@javanehfard.com

675208
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
آمار کلی
25
288
1500
315779
7027
13449
675208
آی پی شما: 3.215.77.193
2021-04-21 00:43
© 1395 جوانه فرد کرمان. کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی : web-2.ir