شرکت جوانه رویان کرمان ( سهامی خاص) با تجربه بیش از سه نسل پخت سمنو به روش سنتی در سال 1387 با نام تجاری «جوانه فرد» تاسیس شد و اکنون یک برند شناخته شده و معتبر در صنعت غذای سالم می باشد.
با هدف تولید سمنو، این ماده غذائی طبیعی و بسیار با ارزش و با حفظ طعم اصیل آن در کنار کیفیت، بهداشتی و سالم بودن، که با لطف پروردگار به این مقصود نائل آمده ایم و اکنون با تولید بیش از 500 تن سمنو در سال، بزرگترین تولید کننده سمنو می باشیم.

 

 

محصولات ما علاوه بر بازار داخل به بیشتر نقاط جهان مانند آمریکا، کانادا، اروپا و کشورهای فارسی زبان و حاشیه خلیج فارس صادر می شود. ما توانسته ایم با در نظر گرفتن سلیقه همه افراد این غذای بسیار مقوی و مفید را دوباره بر سر سفره ها بیاوریم و مطالبه همه علاقه مندان را بر آورده سازیم تا با خیالی آسوده و حسی سرشار از لذت سمنو میل نمایند.
محصولات ما همگی از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مرغوب تهیه می شوند و در آنها از هیچ افزودنی اعم از رنگ دهنده، طعم دهنده، شیرین کننده و نگهدارنده شیمیائی استفاده نمی شود. پخت سمنو «جوانه فرد» در دیگ های مسی باعث می شود علاوه بر رنگ و طعم بسیار مطبوع، خواص آن نیز بیشتر شود.

این شرکت علاوه بر کسب بالاترین رضایت مشتری برای محصول سمنو، توانسته در زمینه تولید قاووت کرمان نیز حرف اول را بزند. قاووت هائی با خواص درمانی و با فرمولاسیون منحصر بفرد و با شکر قهوه ای و قاووت های درمانی بدون شکر.
سبد محصولات ما متنوع و شامل سمنو، سمنو بادام، انواع قاووت، انواع سویق، آرد جوانه غلات، آرد هسته خرما و شکر قهوه ای می باشد. رسالت ما تولید محصول با کیفیت، نوآوری و ابتکار در تولید و ارائه محصولات مغذی، سالم و بهداشتی، احترام به مصرف کنندگان و مشتریان با جلب رضایت حداکثری و استفاده از نظرات آنهاست.